„Megrendelőink megelégedettsége a mi biztonságunk.”

Karrier

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • árajánlatok készítése
  • tervek műszaki felülvizsgálata, mennyiségszámítások
  • ütemtervek, organizációs tervek készítése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal
  • kivitelezés előkészítése
  • helyszíni felméréseken való részvétel adatfeldolgozás
  • műszaki vezető, építésvezető munkájának támogatása
  • felmérések, műszaki dokumentációk, átadás-átvételi dokumentációk elkészítése
  • anyagmegrendelések és anyagleszállítások koordinálása
  • belső nyilvántartások vezetése
  • szerződések elkészítése, jóváhagyatása
  • elszámolások, teljesítés igazolások készítése

Elvárások:

  • technikusi vagy mérnöki végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Excel)
  • TERC költségvetés készítő program ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • min. 1-2 év előkészítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • pontos, precíz munkavégzés, alaposság, határidők betartása

ELŐNYT JELENT:

  • angol és / vagy német nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Miskolc

A részletes szakmai önéletrajzot, a fizetési igényt tartalmazó motivációs levéllel a

miskolc@adeptus-h.hu címen várjuk 2017. február 28-ig.

ÉPÍTÉSVEZETŐ

FŐBB FELADATOK:

  • Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése, alvállalkozók, beszállítók pályáztatása, művezetők munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, alvállalkozók munkájának koordinálása, irányítása és minőség ellenőrzése
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, döntés előkészítés
  • Műszaki előkészítők munkájának irányítása
  • A cég igényeihez, kapacitás leterheltségéhez mérten, előkészítői munkákban való részvétel
  • Havi felmérések elkészítése
  • E-építési napló vezetése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök)
  • Legalább két éves építésvezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • Rugalmasság a munkavégzés helyét illetően
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, határozott fellépés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Aktív angol és/vagy német tárgyalási szintű nyelvtudás
  • Felelős Műszaki Vezetői képesítés (FMV)
  • Műszaki Ellenőri képesítés

Észak-Kelet Magyarországi régió

miskolc@adeptus-h.hu címen várjuk 2017. februárr 28-ig.